Leading Manufacturer of brown fire acp sheets, cement texture natural stone acp sheet, temptation natural stone acp sheet, black sapphire natural stone acp sheet, perlato acp sheet and white statuario natural stone acp sheet from New Delhi.
₹ 128 / sq ft Get Latest Price
| Color | Brown |
| Material | ACP |
| Usage/Application | Interior |
| Size | 8*4 Feet |
| Thickness | 3 mm |
| Shape | Rectangular |
| Model Name/Number | NS-311 |
| Brand | Alutech |
₹ 128 / sq ft Get Latest Price
| Color | Grey |
| Usage/Application | Exterior |
| Thickness | 3mm, 4mm, 6mm |
| Size | 6x4 ft, 8x4 ft, 10x4 ft |
| Material | ACP |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Alutech |
| Model Name/Number | NS - 320 |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 118 / sq ft Get Latest Price
| Color | Brown |
| Usage/Application | Interior |
| Thickness | 3 mm |
| Size | 6x4 Feet |
| Material | ACP |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Alutech |
| Model Name/Number | NS - 319 |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 120 / sq ft Get Latest Price
| Color | Black |
| Usage/Application | Exterior |
| Thickness | 3 mm |
| Size | 6x4 ft |
| Material | ACP |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Alutech |
| Model Name/Number | NS - 317 |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 108 / sq ft Get Latest Price
| Material | ACP |
| Usage/Application | Interior |
| Color | Beige |
| Size | 8*4 Feet |
| Thickness | 3 mm |
| Shape | Rectangular |
| Model Name/Number | NS- 301 |
| Brand | Alutech |
Minimum order quantity: 100 sq ft
₹ 165 / sq ft Get Latest Price
| Application Area | Flooring |
| Thickness | 3 mm |
| Color | White |
| Composite Panel Type | Aluminium |
| Size | 6x4 ft |
| Brand | Alutech |
| Model Name/Number | NS-318 |
Minimum order quantity: 100 sq ft
Ruma (Customer Support)
Alutech Industries
C-3, Upper Ground Floor, Shivaji Park
New Delhi - 110026, Delhi, India